20
sie

Laminator do biura – porównanie

Laminator Rzeszów

Laminator do biura – porównanie

LAMINATOR BIUROWY CZY LAMINATOR PROFESJONALNY ROLOWY

Laminator Biurowy

niewielkie, cicho pracujący i prosty w obsłudze biurowe urządzenie. Laminator przeznaczony do laminacji na zimno i na gorąco. To są urządzenia podstawowego standardu mogący się różnic formatem laminacji np. A2.A3,A4, grubością foli, wykorzystuje technologię ogrzewanych wałków, czym się właśnie różnią poprzez czas nagrzewania. Także trybem pracy służących do laminacji na gorąco, oraz tryb pracy laminacja na zimno. Urządzenia się różnią co istotne mocą ich pracy oraz, też posiadają funkcję przechodzący w stan uśpienia.

Profesjonalny laminator rolowy

przeznaczony do laminacji z udoskonaloną jakością i szybkością laminacji oraz praktyczną obcinarkę krążkową służącą do obcinania laminatu do formatu. Te standardy posiadają funkcja STAND-BY, Rewers wyposażone w nowoczesny panel sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym umożliwiającym programowanie indywidualnych ustawień laminacji. Posiadaj tzw. „gorące wałki” (metalowy oraz pokryty silikonem) Są dostosowane i stworzone do ciągłego stanu pracy.

Dodatkowo dzięki zastosowaniu czujników podczerwieni zapewniamy dokładniejszą stabilizację temperatury wałków. Ilość wałku w tych modelach również jest ruchoma. Kwoty tych profesjonalnych urządzeń potrafią sięgać do 15 000 tys. złotych.

Laminator profesjonalny

Laminator Rzeszów

Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane