Tonery zamienniki:

Kompletna oferta materiałów eksploatacyjnych MaxKolor to produkty linii 100% new wiodących światowych producentów jak i regenerowanych tonerów znanych marek. Posiadamy w sprzedaży toner do drukarek HP, Brother, Samsung i wielu innych. Wszystkie zamienniki tonerów posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i wydajność zgodne z normami jakościowymi ISO oraz normami wydajnościowymi. Oferujemy profesjonalną obsługę, bezpłatny dowóz i opiekę po sprzedaży.

Tonery MaxKolor Rzeszów oferuje tylko z gwarancją (min. 12 miesięcy) oraz wydajnością potwierdzoną przez producentów.  Przy 5% zadrukowaniu strony tonery i tusze zamienniki oferowane przez Maxkolor mają wydajność taką samą jak oryginalne produkty lub większą. Doradzamy jakie zamienniki warto kupować i potrafimy rzeczowo to uzasadniać. Dodatkowo zawsze służymy pomocą i doradzamy jakie drukarki czy urządzenia wielofunkcyjne najlepiej kupić.

Często nie trzeba przepłacać i kupować oryginalnych tonerów i tuszy. Oferowane zamienniki drukują w porównywalnej jakości co oryginały i można na ich zakupie zaoszczędzić nawet do 80%.

MaxKolor Tonery Rzeszów oferuje również zamienniki folii do faksów, taśm do drukarek igłowych, tonery i pozostałem materiały eksploatacyjne do kserokopiarek oraz artykuły biurowe i papier A4, A3.

Tonery oryginalne:

Oryginalne materiały eksploatacyjne wykazują większą niezawodność w porównaniu z zamiennikami. Tylko oryginalne materiały eksploatacyjne gwarantują niezrównaną jakość i profesjonalny wygląd wydruków. Oferujemy oryginalne tonery wiodących producentów jak HP, Brother, Epson, Ricoh i wielu innych do kolorowych i monochromatycznych urządzeń drukujących.

Produkty oryginalne posiadają gwarancje producentów (min. 3 miesiące) co nie zawsze wystarcza jednak na rozpoznanie wadliwego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Maxkolor przez telefon, email lub formularz. Ceny oryginalnych produktów mogą się różnić w niewielkich odstępach czasowych ponieważ zależą od czynników zewnętrznych (jak kursy walut itp.).

MaxKolor Tonery Rzeszów oferuje oryginalne folie do faksów, taśmy do drukarek igłowych, tonery i pozostałem materiały eksploatacyjne do kserokopiarek oraz serwis i wynajem wszelkich urządzeń drukujących.

Tonery Rzeszów MaxKolor


Zapewniamy

BEZPŁATNY DOWÓZ

INDYWIDUALNY KONSULTANT

BEZPŁATNA KONSERWACJA SPRZĘTU

Oferujemy produkty firm