Tonery zamienniki:

W ofercie MaxKolor znajdziesz wysokiej jakości zamienniki materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Są to między innymi tonery do wszystkich popularnych marek sprzętu drukującego, jak również te rzadziej wybierane. Posiadamy szeroki wybór zamienników 100% nowych, a także regenerowanych. Oferujemy produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, co pozwala na uzyskanie dużych oszczędności w drukowaniu niezależnie jaką technologię wydruku preferujesz.

Tonery MaxKolor Rzeszów to produkty jedynie od sprawdzonych producentów, na które udzielana jest zawsze 2 letnia pełna gwarancja. Zawsze profesjonalnie doradzamy przy wyborze właściwego produktu, oferujemy bezpłatna dostawę, a także opiekę po sprzedażową dla stałych i nowych klientów MaxKolor. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy także rzeczowo pomóc przy wyborze odpowiedniego urządzenia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników drukarek.

Wydajność oferowanych przez nas zamienników jest porównywalna z użyciem oryginalnych wkładów drukujących. Dlatego ich zakup to nawet do 80% niższe koszty wydruku. Jakościowo dostarczane przez nas zamienniki w składzie posiadają najlepszej jakości komponenty i są produkowane przy zachowaniu norm i standardów ISO.

MaxKolor Tonery Rzeszów oferuje również zamienniki folii do faksów, taśm do drukarek igłowych, tonery i pozostałem materiały eksploatacyjne do kserokopiarek oraz artykuły biurowe i papier A4, A3.

Tonery oryginalne:

Użycie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych do drukarek wykazuje wyższą niezawodność pracy w porównaniu z korzystaniem z zamienników. Tylko dzięki użyciu oryginalnych tonerów możesz uzyskać niezrównaną jakość i zawsze profesjonalny wygląd wydruków.

W ofercie MaxKolor znajdziesz wiodące marki tonerów oryginalnych takiej jak: HP, Brother, Canon czy Samsung. Są to wkłady drukujące zarówno monochromatyczne jak i kolorowe kasety drukujące.

Minimalny okres gwarancyjny udzielany przez producentów tonerów to 6 miesiące dlatego też nie zawsze jest możliwe rozpoznanie wadliwego produktu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tonerów oryginalnych. Ponadto oferujemy również oryginalne folie do faksów, taśmy do drukarek igłowych. W MaxKolor możesz też skorzystać
z serwisu, wynajmu urządzeń drukujących lub skorzystać z pomocy przy wyborze nowej drukarki.

MaxKolor Tonery Rzeszów oferuje oryginalne folie do faksów, taśmy do drukarek igłowych, tonery i pozostałem materiały eksploatacyjne do kserokopiarek oraz serwis i wynajem wszelkich urządzeń drukujących.

Tonery Rzeszów MaxKolor


Zapewniamy

BEZPŁATNY DOWÓZ

INDYWIDUALNY KONSULTANT

BEZPŁATNA KONSERWACJA SPRZĘTU

Oferujemy produkty firm