Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne – nowe

Dla domu

Drukarki marek HP, Brother, Canon i wielu innych zapewniające wszechstronność w domu i małej firmie. Umożliwiają łatwe drukowanie zdjęć o żywych kolorach, kreatywnych projektów oraz tekstu z jakością laserową — nawet ze smartfonu lub tabletu.

Oferujemy nowoczesne i innowacyjne drukarki laserowe oraz niezawodne urządzenia wielofunkcyjne atramentowe w przystępnej cenie. Oferta obejmuje urządzenia wiodących producentów HP, Canon, Samsung, Brother i wielu innych.  Nowe drukarki laserowe i atramentowe z gwarancją producenta oraz dostarczane bezpłatnie na terenie Rzeszowa jak i całego Podkarpacia. Dodatkowo w razie awarii pomoże nasz serwis drukarek i kserokopiarek.

Dla biura

Dopasowujemy urządzenia drukujące do potrzeb klienta, posiadamy w ofercie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne monochromatyczne (drukujące tylko w czerni) i kolorowe wiodących producentów tj. HP, Brother, Epson, Samsung, Kyocera, Konica Minolta, Ricoh i wielu innych. W dzisiejszych realiach firmy wymagają niezawodności, niezrównanej jakości, wydajności i wartości wydruków. Oferujemy urządzenia dla kilku użytkowników, którzy drukują mniej niż 3000 stron miesięcznie jak również dla dużych zespołów drukujących powyżej 20000 stron miesięcznie. Pośrednie grupy produktów są dopasowywane według wytycznych klientów.

Doradzamy klientom biznesowym i indywidualnym w wyborze najlepszego urządzenia, które sprosta waszym wymaganiom.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne zakupione w MaxKolor dostarczamy do wszystkich miejscowości na terenie podkarpacia.

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne laserowe – używane

 

Dla biura i domu

Naszą stałą ofertą są drukarki i urządzenia wielofunkcyjne poleasingowe. Wszystkie urządzenia są sprawdzane i testowane przez naszych serwisantów. Każde używane urządzenie drukujące posiada naszą gwarancję (minimum 6 miesięcy). Zapewniamy obsługę serwisową zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną. W ofercie posiadamy drukarki i urządzenia wielofunkcyjne wiodących producentów jak HP, Lexmark, Samsung, Ricoh i wielu innych. Oferujemy sprzęt poleasingowy wyłącznie klasy A co zapewnia państwu otrzymanie urządzenia tylko najwyżej klasy. Oferta obejmuje również dzierżawę/wynajem urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek laserowych zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy.

Posiadamy ofertę drukarek wielkoformatowych i urządzeń do wydruków przemysłowych pozwalających na zoptymalizowanie działalności każdego przedsiębiorstwa.

Dodatkowo posiadamy również w ofercie niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny czy profesjonalne dziurkacze, zszywacze bigówki i inne narzędzia do biura.

Śmiało możesz zadzwonić lub napisać do nas doradzimy na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia jakie urządzenie drukujące będzie najlepsze dla Ciebie i bezpłatnie Ci je dostarczymy.