laminator Rzeszów

Laminator Rzeszów MaxKolor

Laminator MaxKolor

Jest to proste w obsłudze urządzenie, którego rolą jest zabezpieczanie ważnego dokumentu który staje się odporny na zabrudzenie, zżółknięcie, zawilgocenie, zniszczenie, sfałszowanie ….

Zasada działania laminatora jest prosta. Dokument, który chcemy zabezpieczyć wkładamy w specjalna folię o wymiarach dostosowanych do jego wielkości, następnie włączamy napęd maszyny do laminowania i po jej nagrzaniu do odpowiedniej temperatury, dokument przepuszczamy przez specjalną szczelinę.

Tworzywo wtapia się w niego podczas przejścia przez maszynę, dając ochronę przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Wybierając laminator należy zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów.

Laminator Rzeszów w Twoim biurze.

1) Sposób laminacji:

W niektórych z nich można stosować laminację na zimno (przy pomocy folii do zimnej laminacji) oraz laminację na gorąco. Większość laminatorów posiada technologię ogrzewanych wałków.

2) Format:

Laminatory dzielą się o formacie A4 i A3.W tych pierwszych szerokość laminacji to 230 mm. Przy formacie A3 to 330 mm.

3) Szybkość laminacji:

Kolejną ważną cechą laminatorów jest szybkość laminacji. Im jest ona większa tym wydajniejszy jest laminator. Urządzenia przeznaczone do dużych biur mają największą szybkość.

4) Grubość folii:

Od grubości folii zależy sztywność dokumentu. Grubość folii określana jest w mikronach. Im grubsza folia-więcej mikronów, tym większa będzie sztywność laminowanego dokumentu. Największą grubość folii można stosować w laminatorach do dużych biur.

Zapraszamy do kontaktu: 17 200 08 04 lub biuro@maxkolor.pl, a doradzimy i zaoferujemy Tobie urządzenie z odpowiednimi parametrami pod twoje potrzeby.

Oferta MaxKolor zawiera wszelkie urządzenia biuro od tych najprostszych jak laminatory, bindownice przez bardziej skomplikowane jak niszczarki i oczyszczacze powietrza. Dostarczamy na terenie Rzeszowa i całego Podkarpacia bezpłatnie zakupione produkty.