niszczarki rzeszów

Naprawa i konserwacja drukarek, kserokopiarek

Serwis drukarek:

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe drukarek i kserokopiarek. Wykwalifikowana kadra dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Zawsze staramy się sprostać nawet najwyżej postawionym oczekiwaniom Klientów.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu wykwalifikowanej kadry technicznej gwarantujemy każdemu użytkownikowi zakupionego i serwisowanego w MaxKolor sprzętu – usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Zaangażowanie naszych serwisantów pozwala nam udzielić gwarancji na wykonywane naprawy w serwisie drukarek MaxKolor.

Serwisanci świadczą usługi na terenie całego Podkarpacia

Świadczymy usługi z zakresu:

 • przeglądy okresowe i konserwacje (Przeglądy okresowe drukarek, kserokopiarek i faxów, połączone z czyszczeniem i konserwacją urządzeń)
 • regulacja podzespołów i wymiana części zużywających się zgodnie z zaleceniami producenta po określonej ilości kopii lub co 6 miesięcy
 • ekspertyzy techniczne
 • wymianę lub regenerację uszkodzonych części drukarek czy kserokopiarek
 • usuwanie usterek powodujących złą pracę urządzeń

Jak wygląda praca naszego serwisu?

 • Po zdiagnozowaniu problemu i ustaleniu przyczyn awarii, nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i przedstawią przewidywane koszty i czas naprawy.
 • Dbamy o jak najszybsze usuwanie usterek ponieważ wiemy jak ważny w Twojej firmie jest sprawny sprzęt drukujący.
 • Serwisanci podejmują decyzję o miejscu naprawy (w siedzibie Klienta lub w serwisie MaxKolor).

Telefon do serwisu

+48 17 200 08 04

Wynajem drukarek, kserokopiarek

W dzisiejszych realiach gospodarczych wynajem sprzętu drukującego jest jedną z najpopularniejszych form korzystania z drukarek i kserokopiarek. Taka forma współpracy niesie za sobą wymierne korzyści dla klientów:

 • brak wysokich kosztów zakupu urządzenia
 • opłatę tylko za wydrukowane strony (opłata miesięczna)
 • stałe koszty, które w istotnym stopniu przyczynią się do ułatwienia planowania budżetu całej firmy
 • bezpieczeństwo, w przypadku awarii sprzętu, dostarczymy drukarkę zastępczą
 • stała cena materiałów eksploatacyjnych lub materiały eksploatacyjne dostarczone bezpłatnie zależnie od wybranej opcji
 • uproszczenie procesu zamawiania materiałów barwiących do urządzeń drukujących

W naszej ofercie znajdują się drukarki i urządzania wielofunkcyjne monochromatyczne i kolorowe, zaawansowane technologicznie nowe drukarki i kserokopiarki, jak również możliwość tańszego wynajmu urządzeń poleasingowych.

W ramach umowy wynajmu oferujemy

 • opiekę profesjonalnych serwisantów
 • dostawę tonerów do wynajmowanego urządzenia
 • istnieje możliwość wykupienia urządzenia po okresie wynajmu

Odbiór zużytych materiałów barwiących

Zużyty toner czy tusz jest odpadem szkodliwym dla środowiska, należy zapobiegać powstawaniu odpadów i ograniczać ich ilość, nie wyrzucać do śmieci!

Rozwiązujemy ten problem, odbieramy puste kasety po tonerach czy kardridże, przekazując je do regeneracji lub utylizacji. Wystawiamy dokumenty potwierdzające odbiór i utylizację materiałów eksploatacyjnych.

Artykuły biurowe

W MaxKolor możesz nabyć wszelkie artykuły potrzebne do pracy w biurze, papier do urządzeń drukujących, chemia gospodarcza, materiały do pakowania (folia strech, koperty itp.) Dodatkowo bezpłatnie dostarczamy je do wszystkich miejscowości na terenie Podkarpacia.

Urządzenia biurowe

MaxKolor urządzenia biurowe oferuje na terenie Rzeszowa jak i całego Podkarpacia. Oferta zawiera bindownice, laminatory, niszczarki jak i profesjonalne gilotyny, zszywacze oraz dziurkacze.

Oczyszczacze powietrza

W MaxKolor uzyskasz doradztwo oraz zakupisz odpowiedni do Twojego domu lub biura oczyszczacz powietrza. Urządzenia, które oferujemy skutecznie usuwają cząstki PM10, PM2,5, wirusy, bakterie, kurz wszelkie alergeny jak sierść czy pyłki,. Oczyszczacze powietrza również pozbędą się z Twojego otoczenia rakotwórcze lotne związki organiczne, smog oraz większe cząstki jak włosy. Poszczególne modele oczyszczaczy są wyposażone w szereg praktycznych funkcji dodatkowych jak nawilżanie powietrza, jonizację, tryby pracy automatycznej oparty na danych pozyskiwanych z szeregu czujników. W ofercie MaxKolor znajdziesz oczyszczacze, którymi możesz sterować i monitorować jakość powietrza za pomocą aplikacji mobilnych a nawet komend głosowych. Dostarczamy urządzenia na terenie Rzeszowa oraz całego Podkarpacia.