21
Mar

Jakie urządzenie wielofunkcyjne do biura?

Urządzenie wielofunkcyjne do biura Ranking 2017.

Najlepsze urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe Ranking MaxKolor 2017

W tym zestawieniu przyglądamy się 6 nowym kolorowym urządzeniom laserowym oferującymi inteligentne opcje drukowania, kopiowania i skanowania. Wszystko to dla zwiększenia produktywności pracy użytkownika drukarki. Dobrze sprawdzają się w małej i dużej firmie. Ich ceny są różne, dostępne są od około 1200 do prawie 5000 złotych, w zależności od zestawu posiadanych parametrów. Każde urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe będzie bardzo przydatnym narzędziem w firmie, a kilka z poniższych propozycji może swobodnie stać się głównym urządzeniem drukującym, kopiującym i skanującym.

Polecane kolorowe urządzenia wielofunkcyjne laserowe:

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro 500 M570dn

Urządzenie wielofunkcyjne HP M570DN

Wydajne i szybkie urządzenie laserowe HP LaserJet Pro 500 M570dn za 3859 złotych brutto. Posiada dodatkowo funkcję faksu. Drukuje dokumenty z prędkością do 30 stron/min, oferując wyraziste, intensywne kolory. Pracuje wydajniej dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Zapewnia pracę w sieci wewnętrznej LAN. Standardowe połączenie to USB. Posiada funkcję HP ePrint, która umożliwia łatwe wydruki z urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon. Dostępne są kolorowe tonery zamienniki w MaxKolor. Toner czarny o wydajności 11000 str. A4, natomiast kolorowe po 6000 str. A4. Urzadzenie wielofunkcyjne HP Pro 500 M570 posiada równiez bardzo przydatny moduł ADF – automatycznego podawania dokumentów do skanowania i kopiowania.

Canon I-Sensys MF724Cdw najlepsze kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne

Urządzenie wielofunkcyjne Canon I-Sensys MF724

Najlepsze w tej chwili na rynku urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF724Cdw to kompaktowe, niezawodne, drukujące w pełnym  kolorze. Canon MF724 dostępny za 1665 złotych brutto. Wysoką produktywność otrzymuje dzięki dwustronnemu drukowaniu i kopiowaniu z szybkością 20 stron/min. Posiada łączność USB, druk przez WiFi, druk w sieci LAN. Pracę mobilną umożliwia obsługa chmury(Google Cloud Print) i urządzeń mobilnych. Chroni poufne dokumenty dzięki funkcji bezpiecznego drukowania z kodem PIN. Podajnik automatycznego skanowania i kopiowania również ułatwia pracę z urządzeniem. Posiada cztery kolorowe tonery MaxKolor, czarny toner zamiennik o wydajności do 3400 str. A4 i pozostałe kolory o wydajności 2900 str. A4 każdy.

Brother DCP-9020CDW z funkcją skanowania, kopiowania i drukowania

Urzadzenie wielofunkcyjne Brother DCP9020

Doskonałą jakość kolorowych wydruków zapewnia Brother DCP-9020CDW. Jest to kompaktowe, wielofunkcyjne urządzenie kolorowe LED. Drukuje dokumenty czarno- białe jak i kolorowe z prędkością 18 stron/min. Oferuje także dupleks, czyli automatyczny druk dwustronny. Posiada standardowe połączenie USB, łączność Wi-Fi i druk w sieci LAN. Wyposażony jest w funkcje mobilne, pozwala drukować z urządzeń mobilnych, posiada opcję drukowania z chmury. Dostępny jest za 1345 złotych brutto. Posiada system oddzielnych, wysokowydajnych, kolorowych tonerów. Czarny toner zamiennik MaxKolor pozwala na wydrukowanie 2500 stron A4, a kolorowe tonery do 1400 stron A4.

Niskobudżetowe urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M177fw

MaxKolor HP M177

Niewielkie, niskobudżetowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie w żywych kolorach, a także przesyłanie faksów. Dostępny jest za 1199 złotych brutto. Drukuje z szybkością do 16 stron A4/min, a miesięczne obciążenie wynosi do 20000 stron. Posiada standardowe połączenie USB, łączność bezprzewodową WiFi i łączność w sieci Ethernet. Łatwe drukowanie umożliwia funkcja HP ePrint przy użyciu tabletu, smartfona i komputera. Dostępne są zamienniki tonerów w MaxKolor do HP Color LaserJet Pro M177fw. Czarny toner o wydajności 1300 stron A4, kolorowe 1000 str. A4.

Xerox WorkCentre 6605DN polecany przez MaxKolor

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox 6605

Wysoką wydajność, bogate i żywe kolory oferuje urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 6605DN. Dostępny jest za 4863 złotych brutto. Drukuje z szybkością 35 stron/min. oraz posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego. Umożliwia wysyłanie i odbieranie faksów. Chroni poufne dokumenty dzięki funkcji bezpiecznego drukowania z kodem PIN. Podstawowe połączenia to USB i Ethernet, druk w sieci LAN, posiada także opcję z WiFi. Posiada cztery kolorowe tonery, których zamienniki są dostępne w MaxKolor. Czarny toner MaxKolor o wydajności 8000 str. A4, a kolorowe po 6000 str. A4.

Kompaktowy HP Color LaserJet M274n

HP CLJ M274 poleca MaxKolor

To niewielkich rozmiarów laserowe urządzenie wielofunkcyjne, drukujące z szybkością do 18 stron A4/min., tworząc profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty. Miesięczny cykl pracy wyliczony na 30000 wydruków. Dostępny za 1452 złotych brutto. Posiada łączność USB oraz wbudowaną kartę sieciową Fast Ethernet 10/100 Base-TX. Umożliwia także łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów bez wymaganej konfiguracji lub aplikacji. Dostępne są zamienniki tonerów do HP Color LaserJet M274n. Czarny o wydajności 2800 str. A4, a każdy z kolorów 2500 str. A4.

Autor: Iwona

Oceń artykuł
Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane