2
Lut

Tonery, Tusze w Rzeszowie

Tonery Rzeszów

Zajmujemy się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych na terenie Rzeszowa. Wprowadzamy nową jakość w obsłudze klientów z terenu całej Polski. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie gdzie dostawa zakupionych tonerów, tuszy i innych materiałów do drukarek jest bezpłatna. Obsługujemy również klientów z innych miast na terenie kraju.

Nasi klienci posiadają pakiet bezpieczeństwa. Zawiera on czyszczenie i konserwację drukarki laserowej bez ponoszenia kosztów. Tonery w Rzeszowie dostarczamy bezpłatnie i w razie problemów pomagamy je rozwiązać, dlatego oferowane przez MaxKolor produkty posiadają 24-ro miesięczny pakiet gwarancyjny. Gwarancja obejmuje zarówno jakość wydruków jak i ilość wydrukowanych stron, która jest określona na podstawie normy ISO przy każdym tonerze.

Zawsze staramy się sprostać wymaganiom klientów i pomagać im rozwiązywać napotkane problemy przy drukowaniu. Nasi serwisanci pomagają zarówno telefonicznie jak i przy wizytach serwisowych w usuwaniu usterek i kalibracji drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Największy nacisk w naszej działalności kładziemy na obsługę posprzedażową naszych klientów. Nie tylko w aspekcie utrzymania odpowiednich relacji ze stałymi klientami, ale również w kontaktach z nowymi kontrahentami. Wprowadzamy system zarządzania działaniami posprzedażowymi co jest nowym trendem na rynku sprzedaży materiałów eksploatacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 17 200 08 04

Email : biuro@maxkolor.pl

Tonery, Tusze w Rzeszowie 5.00/5 (100.00%) 7 votes
Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane