28
sie

Nowe drukarki HP Pro M102 M130

MaxKolor drukarki HP Pro M102, M130

Drukarki HP Pro – seria małych i ekonomicznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Drukarki HP Pro M102a oraz HP LaserJet Pro M102w to drukarki laserowe, najlepiej nadające się do wydruków dokumentów i prostych grafik . Drukują z szybkością 22 str.A4/min, miesięczne obciążenie wynosi do 10000 stron. Są energooszczędne, proste w obsłudze, oraz zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności. Posiadają łatwe połączenie z komputerem, dzięki USB 2.0 (Hi- Speed). Drukarka HP LaserJet Pro M102w umożliwia dodatkowo drukowanie przez Wi-Fi, drukowanie z chmury (Google Cloud Print 2.0), oraz drukowanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca z różnych urządzeń mobilnych, dzięki usługom Apple AirPrint HP ePrint, certyfikat Mopria, Wi-Fi Direct.

Urządzenia wielofunkcyjne HP Pro

Drukarki HP Pro M130a, M130nw, M130fn, M130fw to kompaktowe, ekonomiczne urządzenia laserowe, posiadające funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Drukują wyłącznie na czarno tekst i grafikę. Są wydajne, łatwe w instalacji, drukują z szybkością 22 str. A4/min z miesięcznym obciążeniem do 10000 stron. Drukarka HP LaserJet M130a posiada wyłącznie standardowe połączenie USB 2.0. Pozostałe drukarki wielofunkcyjne tej serii HP umożliwiają większe możliwości komunikacyjne. Posiadają łączność sieciową Ethernet i łączność bezprzewodową, które pozwalają z łatwością uzyskiwać dostęp, drukować i udostępniać zasoby (model M130fn nie posada Wi-Fi). Umożliwiają drukowanie ze smartfonów, tabletów dzięki obsłudze drukowania mobilnego. Pracę mobilną umożliwia także obsługa chmury (m. in. Google Cloud Print). Modele M130fn i M130fw posiadają dodatkowo faks.

Toner HP CF217A, 17A – oryginał i zamiennik dostępny w MaxKolor

Tonery w wyżej wymienionych drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych serii HP LaserJet Pro posiada symbol HP CF217A (black) nr 17A o wydajności do 1600 str. A4 przy 5% zaczernieniu strony, zapewniający głęboką czerń, wyrazistość i ostrość tekstu i grafiki. Toner CF217A jest szybki w instalacji dzięki funkcji automatycznego usuwania plomb i łatwo otwieranemu opakowaniu. Dostępne są oryginalne czarne tonery dla serii drukarek laserowych HP LaserJet Pro oraz zamienniki sprawdzonej jakości z pełna gwarancją 24-miesięczną – zapraszamy do kontaktu z MaxKolor.

Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane