30
Maj

Nowa drukarka Brother DCP T510

Brother DCP T510

Brother DCP T510 W – atramentówka 3w1 do Twojego biura

Firma Brother może się pochwalić nowym urządzeniem wielofunkcyjnym Brother DCP T510 W. Jest przede wszystkim tanie w eksploatacji dzięki wbudowanemu systemowi InkBenefit Plus, który opiera się na samodzielnym uzupełnianiu pojemników z atramentem. Drukarkę można już kupić za około 800 zł i została wyprodukowana z myślą o małych biurach oraz do użytkowania domowego.

Wśród najważniejszych parametrów tego modelu należy wymienić:

  • obsługiwane funkcje: druk, scan, kopiowanie,
  • rozdzielczość druku: 6000×1200 dpi,
  • szybkość drukowania (ISO): 12 stron A4 na minutę (mono), 6 stron (w kolorze),
  • szybkość kopiowania: 5,6 kopii (mono) oraz 2,7 (tryb w kolorze),
  • pamięć urządzenia: 128MB,
  • obsługa papieru: podajnik na 150 arkuszy i odbiornik 50 arkuszy.

Wśród dodatkowych funkcji obsługiwanych przez Brothera DCP T510 W należy wspomnieć o możliwości druku przez połączenie z siecią Wifi. Jeśli potrzebujesz mobilnego dostępu do dokumentów przydatne może się okazać drukowanie w chmurze czy z urządzeń typu smartfon czy tablet. Wszystkie te możliwości oferuje właśnie model DCP 510W. Urządzenie wielofunkcyjne Brothera jak zwykle zaskakuje stylową obudową i łatwą obsługą za pomocą czytelnych przycisków, dzięki którym szybko wybierzesz właściwe polecenie. Dla osób chcących oszczędzać na nośnikach papieru minusem może być jedynie brak automatycznego druku dwustronnego.

Nowa Drukarka Brother DCP T510

jest w stanie zaoferować wysoką rozdzielczość druku/skanowania/kopiowania oraz naprawdę niski koszt wydruku dla tych którzy potrzebują drukować większe ilości dokumentów. Dzięki zakupowi wysokowydajnych pojemniczków  z dolewanymi tuszami w palecie CMYK można wydrukować przy użyciu tuszu czarnego BT6000 odpowiednio 6000 stron oraz 5000 przy wykorzystania atramentów kolorowych BT5000. Dlatego chcąc zredukować koszty wydruku atramentowego możesz zdecydować się na wybór właśnie tej drukarki.

Zastanawiasz się nad wyborem wysokowydajnego urządzenia 3w1 skontaktuj się z firmą MaxKolor telefonicznie lub mailowo. Będziesz mógł także szybko i fachowo zamówić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kup drukarkę z szybką dostawą już teraz.

Nowa drukarka Brother DCP T510 4.50/5 (90.00%) 2 votes
Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane