Napełnianie tuszy do drukarek Rzeszów

Napełnianie tuszy do drukarek

MaxKolor wprowadza możliwość napełniania tuszy. Profesjonalna regeneracja może być alternatywą dla drogich oryginalnych wkładów drukujących czy kiepskiej jakości zamienników chińskich.

Zajmuje się regeneracją tuszy do drukarek atramentami najwyższej jakości dopasowanymi do danego rodzaju głowic drukujących. Dbamy o to aby używane do regeneracji tusze zapewniały trwałe i wysokiej jakości wydruki w czerni jak i w kolorze. Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w dziedzinie dystrybucji materiałów eksploatacyjnych, urządzeń drukujących oraz serwisie drukarek i kserokopiarek. Nasi technicy specjalizują się w regeneracji tuszy i tonerów do drukarek od lat, co pozwala nam zagwarantować niezawodność naszych produktów. Świadczymy usługi napełniania/regeneracji tuszy do drukarek atramentowych. Do regeneracji tuszy używamy wysokiej jakości, przetestowanych produktów.. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Rzeszowa jak i całego Podkarpacia.

Jak wygląda proces napełniania / regeneracji głowicy atramentowej

Pusty pojemnik z atramentem jest przez naszych techników sprawdzany pod względem drożności głowic oraz szczelności. Następnie zostaje oczyszczony z pozostałości starego atramentu. Po wyczyszczeniu pojemnika z głowicą następuje jego napełnienie wysokiej jakości tuszem.

Tak oczyszczony i ponownie napełniony kartridż pozwala na oszczędne drukowanie setek kolejnych stron. Przyjmuje się, iż głowica drukująca wraz z pojemnikiem na tusz może być napełniana 4-6 razy w zależności od jej zużycia. Generalnie o braku możliwości napełnienia kartridża przekonamy się przy kolejnych wydrukach

Korzyści płynące z napełniania pojemników z tuszem

Dzięki procesowi regeneracji kartridżów i napełniania ich nowym atramentem możemy obniżyć koszty wydruków, aż o 50%. Oprócz niższych kosztów zakupu tuszy do drukarek, wykorzystując wiele razy jeden pojemnik dbamy o środowisko.

Każdy napełniony tusz jest sprawdzany przez nas pod względem drożności i kompatybilności z urządzeniem.

Kiedy oddać kartridż do napełnienia

Pojemnik na tusz poddajemy procesowi regeneracji kiedy zaczną pojawiać się pierwsze objawy zużycia takie jak – zauważalnie mniej intensywne kolory, brak na wydrukach, któregoś z kolorów, paski białe na wydrukach.

Tusze w kolorze czarnym należy oddać do regeneracji bezwzględnie już przy pierwszych objawach i nie czekać, aż całkiem się wyczerpie.

Tusze kolorowe należy oddać do regeneracji przy wyczerpaniu się jednego koloru i nie czekać, aż wyczerpią się pozostałe.

Jakość tuszy napełnianych

MaxKolor dokłada wszelkich starań by tusz po regeneracji nie odbiegał jakością wydruków od tuszy oryginalnych. Stosujemy wysokiej jakości atrament (tusz), który jest dedykowany do danego modelu pojemników i producentów. Sprawdzamy czy stosowany atrament nie odbiega gęstością oraz czasem zasychania od atramentu z oryginalnych pojemników. Bez względu na sytuację sprawdzamy kompatybilność przyniesionego tuszu z posiadaną drukarką.

Nasze sprawdzone rozwiązania pozwalają zachować wysoką jakość tuszy przy bardzo konkurencyjnych cenach.

Jakie kartridże napełniamy

Napełnianie tuszy

Napełnianie tuszy do drukarek Rzeszów

Przede wszystkim każdy producent drukarek posiada specyficzne tusze i rozwiązania w budowie kartridża dlatego nie wszystkie pojemniki da się napełnić i przed przyjściem lub zamówieniem regeneracji tuszy prosimy o kontakt telefoniczny z serwisem technicznym MaxKolor:

tel. 17 200 08 04

Modele jakie najczęściej regenerujemy zarówno czarne jak i kolorowe:

Napełnienie tuszu HP 300

Napełnienie tuszu HP 301

Napełnienie tuszu HP 302

Napełnienie tuszu HP 303

Napełnienie tuszu HP 304

Napełnienie tuszu HP 650

Napełnienie tuszu HP 652

Napełnienie tuszu HP 703

Napełnienie tuszu HP 704

Nie sposób wymienić wszystkie modele ale napełniamy głowice do drukarek HP, Canon i wielu innych.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: biuro@maxkolor.pl tel. 17 200 08 04