13
mar

Najlepsza drukarka laserowa do firmy ranking MaxKolor

Ranking drukarek laserowych do firmy MaxKolor

Ranking drukarek laserowych do firmy wg. MaxKolor

Jaka jest najlepsza drukarka laserowa? W tym zestawieniu przedstawiamy 9 drukarek laserowych jednofunkcyjnych, które posiadają wyłącznie funkcję druku. Znajdziemy tu proste drukarki monochromatyczne, drukujące tylko na czarno- biało, jak i bardziej zaawansowane urządzenia tego rodzaju. Znajduje zastosowanie do domu i biura. Ich ceny są różne, mieszczą się w przedziale od około 400 zł do 3000 zł, w zależności od stopnia zaawansowania każdej drukarki. Taki przedział cenowy wynika z różnych potrzeb użytkownika, aby każdy znalazł sprzęt spełniający jego wymagania.

Polecane drukarki laserowe jednofunkcyjne monochromatyczne:

 

  1. Drukarka laserow Canon i-SENSYS LBP6030

Drukarka laserowa Canon LBP 6030

Zestawienie zaczynamy od jednej z najtańszych drukarek. Jest to Canon i-SENSYS LBP6030, który można kupić w przystępnej cenie za 399 złotych. Cicho pracuje, ma niewielkie wymiary, połączenie standardowe USB i nadaje się do użytku w domu i małym biurze. Zapewnia wysoką jakość wydruków monochromatycznych i dużą szybkość do 18 stron A4/min. Drukarka ta cechuje się niskim zużyciem energii, a miesięczne obciążenie wynosi do 5000 stron. Dla zmniejszenia kosztów eksploatacji posiada zamiennik tonera o wydajności 2000 str. dostępne w MaxKolor.

  1. Brother HL L2300d drukarka

Najlepsza Drukarka do firmy

Niewiele tańszy od Canona i-SENSYS LBP6030 jest Brother HL L2300d, który można zakupić za 389 złotych. To kompaktowa drukarka laserowa o doskonałej jakości wydruku i szybkości drukowania do 26 stron A4/min. Posiada standardowe rozwiązanie komunikacyjne – USB oraz automatyczny druk dwustronny, co pozwala zmniejszyć zużycie papieru. Dostępne są zamienniki tonerów do Brothera HL L2300d, o wydajności 2600 str. przy 5% pokryciu strony A4.

  1. Drukarka Kyocera Mita Ecosys P2035d

MaxKolro poleca wybór Kyocery

Drukarka monochromatyczna Kyocera Mita Ecosys P2035d jest niezawodnym, kompaktowym urządzeniem, drukującym z prędkością 35 stron A4/min. Kosztuje około 575 złotych brutto. Wyposażona jest w funkcję drukowania dwustronnego, która pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty eksploatacji. Idealna do biura jak i domowych warunków, gdzie dużo drukuje się dokumentów czarno- białych. Posiada podstawowe połączenie USB. Ma niskie koszty wydruku dzięki zamiennikom o wydajności 7500 str. dostępnym w MaxKolor.

  1. Drukarka laserowa HP LaserJet Pro 400 M402dn

Drukarka HP LJ Pro 400 M402

Pierwsza w zestawieniu propozycja od HP to monochromatyczna drukarka laserowa, dostępna za 835 złotych brutto. Urządzenie jest w stanie wyprodukować do 38 stron A4/min. Szybki druk zapewnia także automatyczny druk dwustronny. Posiada solidne zabezpieczenia. Oprócz standardowego połączenia USB posiada opcje drukowania z chmury, druk w sieci LAN. Drukuje z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Dostępne są tańsze zamienniki do HP LaserJet Pro 400 M402dn. Czarny toner o wydajności do 9000 str. A4.

  1. Drukarka Brother HL L5100DN

Szybka i wydajna drukarka laserowa

Brother HL L5100DN to drukarka oferująca wydruk w czerni z prędkością wynoszącą do 40 stron A4/min. Można go zakupić za 1069 zł brutto. Idealny do biura, gdzie wymagana jest wydajność i szybkość dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Drukarka ta posiada szybkie interfejsy przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz interfejs USB 2.0. Ponadto umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych oraz dostępność druku w sieci LAN. Dostępne są zamienniki w MaxKolor. Czarny toner o wydajności do 8000 str. A4.

  1. Canon LBP351X drukarka laserowa

Nowa seria drukarek Canon polecana przez MaxKolro

Najszybszą z prezentowanych drukarek monochromatycznych jest tu Canon i-SENSYS LBP351x. Drukuje z szybkością 55 stron/min. Dużym autem jest dupleks, czyli automatyczny druk dwustronny. Wszechstronna i niezawodna drukarka dostępna za 2959 zł brutto. Umożliwia drukowanie ze smartfonów i z tabletów dzięki obsłudze drukowania mobilnego. Z łatwością może drukować z dowolnego urządzenia zgodnego z usługami Apple AirPrint (iOS) i Mopria (Android). Posiada standardowe połączenie USB, opcję druku w sieci LAN i drukowanie z chmury (obsługa Google Cloud Print umożliwiająca bezproblemowe drukowanie z dowolnego miejsca bez użycia dodatkowego oprogramowania i sterowników). Oryginalny czarny toner o wydajności do 25000 str. A4.

  1. HP LaserJet Pro M102

Nowa drukarka HP niewielka i niezawodna

Niedroga, łatwa w obsłudze drukarka laserowa HP LaserJet Pro M102, dostępna za 405 złotych brutto. Oferuje wydruki czarno- białe z szybkością do 22 stron A4/min., a miesięczne obciążenie wynosi do 10000 stron. Nadaje się do użytku w domu oraz małym biurze, pozwala obniżyć zużycie energii i zasobów. Posiada standardowe połączenie komunikacyjne USB 2.0. Oryginalny czarny toner o wydajności 1600 str. A4.

  1. Drukarka Canon I-Sensys LBP252dw

Canon 252 z duplexem i WiFi

Kompaktowa, elegancka drukarka monochromatyczna Canon I-Sensys LBP252dw za 929 złotych brutto. Zapewnia szybkie drukowanie do 33 stron/ min. w wysokiej jakości. Posiada dupleks, czyli automatyczne drukowanie dwustronne. Oprócz połączenia USB drukuje także z urządzeń mobilnych za pomocą aplikacji Apple AirPrint™ lub z urządzenia z systemem Android za pomocą Google Cloud Print (drukowanie z chmury). Ma również wbudowaną łączność Wi-Fi. Idealna dla firm dzięki funkcji bezpiecznego drukowania, która umożliwia bezpieczne drukowanie prywatnych i poufnych dokumentów z kodem PIN. Dostępne są zamienniki tonerów do Canon I-Sensys LBP252dw. Czarny toner o wydajności do 6400 str. A4.

  1. Brother HL-6180DW drukarka

Drukarka Laserowa Brother polecana przez MaxKolor

To cicha i najszybsza drukarka firmy Brother. Zapewnia wydruk czarno- białych dokumentów do 40 stron A4 /min. Brother HL-6180DW jest dostępny za 1565 zł brutto. Niski koszt wydruku osiąga dzięki wysokowydajnemu tonerowi, funkcji oszczędzania tonera i automatycznemu drukowi dwustronnemu. Zamienniki tonerów są dostępne w MaxKolor. Posiada zabezpieczenie drukowania poufnych dokumentów poprzez wpisanie kodu PIN. Oprócz interfejsu USB posiada możliwość druku zdalnego, dzięki Ethernet- druk w sieci LAN, wireless- druk przez WiFi, drukowaniu z urządzeń mobilnych ( poprzez Epson iPrint&Scan, Apple AirPrint), drukowanie z chmury (Google Cloud Print, Cortado Cloud Print). Czarny toner zamiennik o wydajności do 12000 str. A4.

Autor: Iwona

 

Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane