27
Mar

MaxKolor – COVID-19 ogłoszenie dla klientów oraz partnerów biznesowych

covid

 

W świetle obecnej sytuacji chcielibyśmy zapewnić, że MaxKolor podejmuje wszelkie niezbędne środki ostrożności i kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony swoich pracowników, a także zagwarantowania ciągłości dostaw towarów i usług, pomimo potencjalnych konsekwencji pandemii COVID-19.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 17 200 08 04 lub email biuro@maxkolor.pl

Komunikacja i praca zdalna

W tych trudnych czasach prosimy wszystkich naszych partnerów biznesowych i przyjaciół o cierpliwość i wyrozumiałość związaną ze zmianą form komunikacji i pracy, którą wymusza na nas obecna sytuacja. W celu maksymalizacji bezpieczeństwa naszego środowiska ograniczyliśmy podróże oraz spotkania. Technologia, którą wykorzystujemy na co dzień w MaxKolor pozwala na dalsze świadczenie usług i pracę w trybie częściowo zdalnym bez jakichkolwiek zakłóceń. W tych okolicznościach najwyższe standardy i jakość zapewniamy również w obszarze bezpieczeństwa i ochrony zdrowia klientów.

Zapewnienie bezpieczeństwa i ciągłości usług

Działania i procedury wprowadzone w MaxKolor objęte są opracowanym wcześniej Planem Zapewnienia Ciągłości Usług. Dzięki wdrożonym środkom i procedurom gwarantujemy bezproblemową kontynuację naszych usług, a nasz zespół jest jak zwykle do Państwa dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 17 200 08 04 lub email biuro@maxkolor.pl

Oceń artykuł
Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane