4
sty

Nowe urządzenia wielofunkcyjne HP LaserJet M26 w Maxkolor

HP LJ Pro MFP M26

Drukarki HP wielofunkcyjne z serii HP LaserJet M26 to najnowsze i zarazem najtańsze urządzenia wielofunkcyjne laserowe (opcja druku, skanowania i kopiowania) produkowane przez HP.

Urządzenia HP LaserJet M26 dostępne w MaxKolor Rzeszów przeznaczone do drukowania, kopiowania i skanowania czarno- białych dokumentów i zdjęć. Mają kompaktowe wymiary, dzięki czemu łatwo mieszczą się w małych przestrzeniach. Są zaprojektowane szczególnie dla małych biur oraz osób prywatnych. Wyposażone są w technologię HP Auto-On/ Auto-Off automatycznego włączania i wyłączania się, która zapewnia oszczędność w zużyciu energii elektrycznej. Posiadają fabrycznie zainstalowany wkład startowy z tonerem HP CF279A MaxKolor już posiada w ofercie oryginalne tonery i tańsze zamienniki, dzięki którym można natychmiast rozpocząć drukowanie zaraz po rozpakowaniu. A prosty panel sterowania zapewnia łatwą i szybką realizację zadań. Miesięczne obciążenie urządzenia wynosi do 1000 stron, o szybkości druku do 18 stron na minutę. Posiadają jeden podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy, obsługują formaty A4, A5 oraz mają możliwość drukowania kopert. Urządzenia HP Laser Jet Pro MFP M26 są wyposażone w skaner o rozdzielczości 1200 dpi, a z użyciem oprogramowania HP mogą skanować do poczty elektronicznej, do pliku i do aplikacji. W skanowaniu obsługują pliki w formatach: PDF, JPG, TIF, PNG, BMP.

Model HP Laser Jet Pro MFP M26nw drukuje bezpośrednio z różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i laptopy, bez korzystania z sieci. Posiada wbudowaną kartę Wi-Fi oraz Ethernet . Dzięki aplikacji HP ePrint, można drukować z urządzeń mobilnych, po wysłaniu wiadomości na adres mailowy drukarki. Umożliwia to także drukowanie z bardzo odległego miejsca, w którym znajduje się użytkownik, na przykład z innego miasta lub państwa. Natomiast model HP LaseJet  M26a posiada tylko USB 2.0.

Toner HP CF279A pasuje do serii drukarek HP LaserJet M26. Jego wydajność w oryginale wynosi do 1000 stron A4, w zamienniku występują też tonery o wydajności 2000 str i 3100 str. Tonery ten można zakupić w MaxKolor, w konkurencyjnej cenie i gwarantowanej jakości.

Zaoferowane wyżej drukarki firmy HP zapewniają nam dużą wydajność, doskonałą jakość w korzystnej cenie. W razie zainteresowania jesteśmy do Państwa dyspozycji https://maxkolor.pl/kontakt/.

Opracowała Iwona

źródło: http://www8.hp.com/pl/pl/home.html

Brak komentarzy

Skomentuj

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane